24-hours24 TIMERS SERVICE - 365 DAGE OM ÅRET !!!

Tlf.: 74670200

Mail: lars@b-k.dk

Kontakt os

Firma informationer

B & K SERVICE A/S

Plantagevej 3, 6330 Padborg

Telefon: 74 67 02 00

Mail: lars@b-k.dk

CVR: 13080070​

​Hos B & K SERVICE A/S besvarer vi gerne dine spørgsmål. Ingen spørgsmål er for store eller for små for os. Derfor er du velkommen til at kontakte os via vores kontaktformular her på siden. Alt du skal gøre, er at udfylde nedenstående felter, og så besvarer vi dit spørgsmål hurtigst muligt.

 
 
 
 
Nogle felter er ikke udfyldt korrekt

B & K SERVICE A/S
Plantagevej 3, 6330 Padborg


Se rutevejledning her

B & K SERVICE A/S
Omfartsvejen 5, 6330 Padborg


Se rutevejledning her

B & K SERVICE A/S

Hermesvej 25, 6330 Padborg


Se rutevejledning her

Administration​

Roeland L.F. Schultz​

Ejer / direktør 

Tel.: +45 73 67 43 11

Email: roeland@b-k.dk 

Annette K. Hansen

Ejer / bogholderi

Tel.: +45 73 67 43 10

Email: annette@b-k.dk 

Lars Teckemeier

Daglig leder / Administrator

Sprog: dansk, tysk, engelsk

Tel.: +45 73 67 43 17

Email: lars@b-k.dk 

Marianne Hejlskov

Bogholderi

Sprog: dansk, tysk, engelsk

Tel.: +45 73 67 43 19

Email: marianne@b-k.dk 

Camilla Schultz

Bogholderi

Sprog: dansk, tysk, engelsk

Tel.: +45 73 11 57 26

Email: camilla@b-k.dk 

Jon Heinze

Kögel ansvarlig / fakturering

Reklamation ansvarlig

Sprog: dansk, tysk, engelsk

Tel.: +45 73 67 43 15

Email: jon@b-k.dk 

Jesper Berndsen

Fakturering

Sprog: dansk, tysk, engelsk

Tel.: +45 73 11 57 25

Email: jesper@b-k.dk